Nabídka bytů

Maly dum Byt A, B, C Selský dům
A B C
A B C

Jedná se o 4 bytové jednotky umístěné do krásného historického statku, jenž svým vzhledem připomíná tvrz. Této usedlosti, která zůstala v originální klasicistní podobě ze začátku 19. století se říká Ďáblický dvůr. Toto pozoruhodné bydlení ve vsi pod lesem spojuje výhody města a vesnice zároveň.

 

Označení Dispozice Plocha Bytu Celková plocha Popis Cena Info
Byt A 4+1 94,72 m2        180,22 m² 1 parkovací místo, vlastní zahrádka, sklepní kóje PRODÁNO Více informací
Byt B 3+1 107,59 m2 198,56 m² 1 parkovací místo, vlastní zahrádka, sklepní kóje PRODÁNO Více informací
Byt C 3+1 119,45 m2 148,15 m² 1 parkovací místo, sklepní kóje PRODÁNO Více informací
Byt D 4+1 144,06 m2 191,53 m² terasa, sklepní kóje PRODÁNO Více informací

DISPOZIČNÍ ŘEŠENÍ

Objekt stodoly je rozdělen na tři samostatné bytové jednotky.  Všechny tři bytové jednotky jsou řešeny jako dvoupodlažní.

Byt A je přístupný samostatným vstupem z nádvoří. Dispozice bytu je tvořena chodbou s hygienickým zázemím a komorou, dále obývacím pokojem s kuchyní a schodištěm do podkroví. Z obývacího pokoje je řešen přístup na zahradu patřící k bytové jednotce. V podkroví se nachází ložnice, dva dětské pokoje, koupelna a šatna.

Byt B je přístupný ze společné vstupní haly a dispozici tvoří chodba s hygienickým zázemím, komorou a vstupem do obývacího pokoje se schodištěm do podkroví. Kuchyně bytu B je řešena samostatně a přístup na zahradu je z kuchyně i obývacího pokoje. V podkroví se nachází ložnice, dětský pokoj a koupelna.

Byt C je přístupný ze společné vstupní haly přes chodbu k hygienickému zázemí, komoře a do obývacího pokoje s kuchyní, kde je řešeno schodiště do podkroví a vstup na zahradu. Podkroví je rozděleno na dva velké pokoje – ložnici a dětský pokoj, koupelna je přístupná z chodby.

Objekt selského domu je rozdělen na dvě části – část technického zázemí, která se nachází v prvním nadzemním podlaží – zde jsou řešeny sklepní prostory pro všechny bytové jednotky a technická místnost. Druhá část se nachází v druhém a třetím nadzemním podlaží a jedná se o byt D – vstup do bytu je v úrovni druhého nadzemního podlaží a je přístupný z nádvoří po kamenném schodišti nebo z ulice.

Dispozice bytu D je řešena tak, že ze vstupního prostoru je přístupné schodiště, pokoj, hygienické zázemí a kuchyně. Dále pak obývací pokoj s přístupem na balkon a komora.  Ve třetím nadzemním podlaží je řešena ložnice s velkou šatnou, koupelna, dětský pokoj  a prostor pro pracovní místo.